Rezervime

Për rezervime në Hotel California Resort kontaktoni:

Mob: + 355 68 20 17006 + 355 69 26 10303 Email: reservation.californiaresort@hotelcalifornia-al.com

 

 

 

Oferta per moshat e treta, per te pushuar ne ditet: e hene, e marte dhe e merkure.

 

Hotel California Resort ka pergatitur nje oferte per moshat e treta, mbi 55 vjec, per te kaluar disa dite te kendshme ne mjediset e hotelit tone.

Dhoma komode, TV, kondicionere, ashensor, uje 24 ore, mjedise luksoze, ushqim i perzgjedhur, 2 restorante te standarteve bashkekohore, pishine e mbyllur, sauna, sherbim shendetesor dhe cdo gje qe ju nevojitet per nje pushim te kendshem.

 

Ne keto 2 paketa perfshihet:

 

 • Transporti nga Tirana me mjetet e Hotelit - nisja dhe mberritja nga Hotel Kalifornia, te Rruga e Kavajes (per pushuesit qe nisen nga Tirana).
 • Mengjesi, dreka, zemra dhe darka. Ushqimi serviret ne formen e bufese se se hapur dhe eshte i pakufizuar. Ai eshte i nje cilesie shume te mire dhe i pergatitur me shume pasion e origjinalitet nga Shefi i Guzhines.
 • Ditet e vlefshme per kete pakete: Cdo jave ne ditet e hene, e marte dhe e merkure. Ju mund te zgjidhni sa dite te deshironi.
 • Per pushuesit e huaj perfshihet transporti nga Tirana dhe jo nga aeroporti. Ne mundesojme transportin nga Aeroporti i Rinasit kundrejt pageses.

 

 

Paketa 1.1. : Oferte 2 ditore per moshat e treta, per 2 persona.

 

 • Nisja: Diten e diele ora 12.00 nga Hotel Kalifornia ne Tirane, tek Rruga e Kavajes (per pushuesit vendas). Mberritja ne Hotel Kalifornia Resort ne oren 13.00. Akomodimi neper dhoma.

 

 • Orari i restorantit:
  Mengjesi:   07.30 - 10.30
  Dreka:    13.00 - 16.00
  Ushqim i ndermjetem:  17.00 - 19.00
  Darka:     19.00 - 22.00

 

 • Kthimi: Diten e marte ora 13.30, pas ushqimit te drekes.

 

Cmimi: 29 Euro per person per 1 nate.

 

 

Paketa 1.2. : Oferte 3 ditore per moshat e treta, per 2 persona.

 

 • Nisja: Diten e diele ora 12.00 nga Hotel Kalifornia ne Tirane, tek Rruga e Kavajes (per pushuesit vendas). Mberritja ne Hotel Kalifornia Resort ne oren 13.00. Akomodimi neper dhoma.

 

 • Orari i restorantit:
  Mengjesi:   07.30 - 10.30
  Dreka:    13.00 - 16.00
  Ushqim i ndermjetem:  17.00 - 19.00
  (supper)
  Darka:     19.00 - 22.00

 

 • Kthimi: Diten e merkure ora 13.30, pas ushqimit te drekes.

 

Cmimi: 29 Euro per person per 1 nate.