Rezervime

Për rezervime në Hotel California Resort kontaktoni:

Mob: + 355 68 20 17006 + 355 69 26 10303 Email: reservation.californiaresort@hotelcalifornia-al.com

 

 

 

Hotel California Resort

 

Sa pyetje i shtroni vetes, familjes dhe shoqërisë suaj kur vendosni të kryeni pushimet verore?

 

E dimë mirë – nuk është e lehtë të vendosni. Por, sigurisht, një nga përgjigjet është Hotel California Resort !

  • A keni vendosur që të kaloni pushimet tuaja verore në një vend ku ka më shumë se 200 ditë diell në vit ?
  • A keni vendosur të vizitoni Shqipërinë për të parë nga afër kulturën e tij të lashtë ?
  • A keni vendosur të kaloni pushime të mrekullueshme dhe të qeta në Shqipëri ?
  • A do të donit të shijoni kuzhinë të shijshme, sidomos të prodhimeve të detit ?


Hotel California Resort është përgjigje e gjithë pyetjeve tuaja !


Dhe mos harroni : Vera këtu zgjat 200 ditë cdo vit !

 

Por gjithashtu tek ne do të gjeni oferta speciale për periudhën e vjeshtës, pranverës dhe të dimrit. Ju do të ngeleni të kënaqur nga udhëtimet turistike që ne kemi përgatitur për ju. Lutemi, klikoni në “Koha e kulturës dhe e argëtimit” për ofertat tona speciale.


Ndërtuar në breg të detit Adriatik, Hotel California Resort është i pajisur më së miri për të mundësuar pushimet tuaja në një nga zonat më të populluara të detit Adriatik. Ai gjendet 10 km larg qytetit të Durrësit dhe 50 km larg qytetit të Tiranës.


Hotel California Resort ju mirëpret në 56 dhomat e saj, ashensorin, 2 pishinat, saunat, mjediset e gjimnastikës, dhomën e konferencave, 2 resorantet dhe kopshtin e mrekullueshëm. Dhomat janë të pajisura më së miri me sistem telefonik, sistem televiziv dhe aparate televiziv LCD, ajër të kondicionuar, internet falas (WiFi), etj..

 

Hotel California Resort ju mirëpret ju në cdo cast!